Opcje przeglądania
Cena
  • od do
Nowość
Promocja

Poduszki profilujące główkę

Celem używania poduszki profilującej główkę jest zapobieganie i przeciwdziałanie płaskiej główce u niemowląt. Odpowiednia ergonomia zastosowana podczas produkcji tej poduszki powoduje zmniejszenie nacisku na kość potyliczną czaszki i zapobiega jej spłaszczeniu. Poduszka taka jest niezwykle przydatna zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i jako element antywstrząsowy w foteliku samochodowym albo wózku.

Poduszka profilująca główkę zmniejsza punktowy nacisk na tył główki dziecka i rozkłada obciążenie na jej większą powierzchnię. Posiada specyficzne okrągłe zagłębienie pośrodku, zabezpieczające przed spłaszczeniem główki niemowlaka, a także pomagające przywrócić jej prawidłowy kształt.

Wygodne poduszki profilujące główkę

Poduszki korygujące kształt główki skutecznie zapobiegają i leczą płaską główkę niemowlęcia; pozwalając maluszkowi poruszać głową i szyją i niwelując asymetrię mięśni. Ułatwiają one również rodzicom opiekę nad dzieckiem, co powoduje, że nie muszą oni zmieniać pozycji dziecka w czasie snu, gdyż robi sama to poduszka.

Poduszki profilujące główkę są antyalergiczne bardzo wygodne, miękkie i miłe w dotyku; a z uwagi na niewielki rozmiar bez problemu można zabierać je w podróż. Wykonane są z nieodkształcającej się gąbki z pianki poliuretanowej i pasują do wszystkich bujaków, łóżeczek oraz nosidełek.

Polityka prywatności / Sklep internetowy oparty o platformę Shoper
Projekt oraz realizacja Gruby Grafik
do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl