Z jakiego materiału powinien być kocyk dla dziecka? 0
Z jakiego materiału powinien być kocyk dla dziecka?

Każdy rodzic pragnie zapewnić swojemu dziecku wszystko, co najlepsze. Wybierając wyprawkę dla swojego maleństwa, wybieramy produkty wykonane z najlepszych dostępnych materiałów. Sprawdź, z jakiego materiału powinien być kocyk dla dziecka.

czytaj całość »
Jak często wymieniać pościel maluszka? 0
Jak często wymieniać pościel maluszka?

Pościel dla niemowlęcia - temat codzienny, lecz nie tak oczywisty. Każdy rodzic chce dla swojego maleństwa jak najlepiej. Nic dziwnego więc, iż każda zagwozdka związana z karmieniem, przewijaniem czy snem dziecka, jest dużym wyzwaniem. Dziś rozpatrzymy temat pościeli dziecięcej, aby odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania.

czytaj całość »
Wyprawka – co jest niezbędne dla dziecka od momentu narodzin 0

Wyprawka młodej mamy – co jest niezbędne dla dziecka od momentu narodzin

                Zapewne większość osób stawiając pierwsze kroki w nowej roli jaką jest bycie rodzicem, zadaje sobie wiele pytań dotyczących tego, jak najlepiej przygotować się na powitanie nowego członka rodziny na świecie. Co należy kupić? Jakie produkty okażą się potrzebne lub niezbędne do opieki nad niemowlakiem? Jak przygotować pokój dziecka i całe jego otoczenie? Jak zapewnić dziecku komfort i wygodę już od chwili narodzin? Bez wątpienia pojawia się niepewność, mnóstwo pytań i wiele wątpliwości. Postarajmy się zatem rozwiać część z nich.

czytaj całość »
Polityka prywatności / Sklep internetowy oparty o platformę Shoper
Projekt oraz realizacja Gruby Grafik
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl